حضور موسسه معنا در شانزدهمین نمایشگاه صنعت برق

mana-newsشانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران تجلی توانمندی‌ها و پتانسیل شرکت‌های توانمند ایرانی و هم‌چنین شرکت‌های خارجی بوده است. از آنجا که صنعت برق به عنوان صنعت زیربنایی و مادر، نقش مهمی در توسعه اقتصادی و رفاه جوامع دارد، این نمایشگاه فرصت ارزشمندی را مهیا کرد تا  کلیه مدیران، متخصصان، کارشناسان و علاقمندان به این حوزه  از پیشرفت‌های صورت گرفته در این صنعت بازدید کنند.

‌موسسه معنا با حضور در این نمایشگاه که از تاریخ ۱۵ الی ۱۸ آبان‌ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد،‌ در جمع کثیری از شرکت‌های داخلی و خارجی توانست به معرفی توانمندی‌ها و امکانات آموزشی خود بپردازد.

با توجه به بازدید بسیاری از شرکت‌های بزرگ داخلی وخارجی از غرفه مؤسسه معنا و اعلام نیاز آنها برای آموزش­های عمومی، تخصصی و مدیریتی، این مؤسسه دوره­های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت خود از جمله دوره‌های آموزشی تخصصی صنعت برق، دوره‌های بلندمدت مدیریت حرفه‌ای MBA و DBA دانشگاه شهید بهشتی، دوره‌های آموزشی کاربردی خاص مدیران (حقوق برای مدیران) و سمینارها وکارگاه‌های آموزشی را به بازدیدکنندگان ارایه کرد.

قابل ذکر است که موسسه معنا به دلیل همراهی و مشارکت فعال خود در شانزدهمین نمایشگاه صنعت برق ایران موفق به دریافت لوح تقدیر از وزارت نیرو شد.

این رویداد فرصت مغتنمی بود تا مدیران و فعالان صنعت از نزدیک با قابلیت‌ها و امکانات آموزشی موجود در معنا آشنا شوند و متناسب با نوع فعالیت‌شان از آن بهره‌مند شوند.